O NAS

Jeśli pragniesz pogłębienia swojej osobistej relacji z Bogiem, ale nie bardzo wiesz jak – być może duchowość RRN jest dla Ciebie.

Jeśli potrzebujesz drogowskazów, ale jeszcze nie wiesz, jak zacząć rachunek sumienia i jaką perłą dla człowieka na drodze duchowej jest stały spowiednik, przewodnik duszy, kierownik duchowy, może tu go znajdziesz.

Jeśli chcesz stanąć w prawdzie o sobie przed Bogiem, jak celnik w przypowieści Pana Jezusa o faryzeuszu i celniku, ale obawiasz się odrzucenia – tak po ludzku – może tu odkryjesz, że Jego Miłość Miłosierna nigdy przenigdy nie odrzuci Cię, bo dała się przybić do Krzyża, aby Cię ratować.

Może chcesz na nowo odkryć bezcenne perły, które leżą od zawsze w Twoim zasięgu, a być może pokryły się w Twojej duszy kurzem spowszednienia i rutyny – takie jak Sakrament Pojednania czy Eucharystia?

Może czasami brak Ci sił, aby iść drogą za Jezusem, a zapomniałeś, iż na Krzyżu powiedział, że Jego Matka jest także Twoją? Pamiętaj, że Maryja niczego bardziej nie pragnie, jak nieustannie prowadzić Cię drogą do swojego Syna i że to Ona zna tę drogę najlepiej.

Spróbuj, może to jest Twoja droga?

Aktualne informacje o działalności Ruchu w Polsce można znaleźć na stronie internetowej: http://rrn.info.pl

Gdzie i kiedy się spotykamy:

parafiaksiądz opiekuntermin spotkania
RUMIA św. Józefa i Judy Tadeuszaks. Proboszcz Robert Mogiełkaśroda po Mszy św. o godz. 18.00
RUMIA św. Jana z Kętks. Piotr Libiszewskiśroda po wieczornej Mszy Św.
WEJHEROWO- Najświętszej Maryi Panny Królowej Polskiks. Józef Chruścieldrugi wtorek miesiąca godz. 17.00
GDYNIA Matki Bożej Różańcowejks. Piotr Kraińskipiątek 16.45
GDYNIA Przemienienia Pańskiegoks. Marcin Nowakpon. po wieczornej Mszy św
GDYNIA Świętej Rodzinyks. Proboszcz Mariusz Dziarmagapon. po wieczornej Mszy Św
GDYNIA Trójcy Świętejks. Filip Gobisśroda po wieczornej Mszy Św.
GDYNIA św Maksymiliana Marii Kolbegoks. Władysław Pałyswtorki po wieczornej Mszy św (ok. 19.00)
GDYNIA Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski /Najświętszego Serca Panny Jezusaks. A. Hrubiszewski/ks. Mateusz Kosznikczw. po wieczornej Mszy św
SOPOT – Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej -Gwiazdy MorzaKs. Paweł Jakimcioponiedziałek 17.30
SOPOT – Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej Gwiazdy Morza – MałżeństwaKs. Paweł Jakimciowybrana n-la, po mszy św o 12.30
GDAŃSK św. Doroty z Mątewks. Marek Górzyńskipiątek po Mszy św. o godz. 18.00
GDAŃSK św. Jadwigi Królowejks. Remigiusz Langowskiczwartek po wieczornej Mszy św.
PRĘGOWO Bożego Ciałaks. Prob. Adam Zelewskiponiedziałek godz.18.00
ŻUKOWO Wniebowzięcia NMPks. Krystian Kowalewskiwtorki po wieczornej Mszy Św

adres mailowy: rrn@diecezja.gda.pl

moderator: ks. Paweł Jakimcio