Modlitwa

Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich. (Mt 18, 19-20)

Módlmy się o pełną Miłości opiekę Bożą i ludzką dla Hani – córki Basi Zulewskiej z Oruni Górnej.

Módlmy się o dobry przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia dla Eli – siostry ks. Pawła.

Módlmy się o zdrowie dla Władysławy; o siły dla Jej bliskich, zwłaszcza dla córki Jadzi; a także za pracowników służby zdrowia.

Módlmy się o szczęśliwą wieczność dla Mamy Ewy Leskiej oraz o siłę ducha dla Ewy.

Módlmy się o szczęśliwą wieczność dla śp. TOMASZA i o Wiarę i Nadzieję dla jego rodziców – Krysi i Romka oraz sióstr.

Módlmy się o szczęśliwą wieczność dla śp. HELENY SMOLAK z RRN diecezji Warszawsko-Praskiej, która była razem z nami na rekolekcjach w Wielu; dla RENI – siostry Uli Smolińskiej z Chyloni; dla śp. JAGODY GRUZIŃSKIEJ; dla śp. WIESI WIENARZ, a także o siłę dla ich bliskich… Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Módlmy się wspólnie o ratunek dla naszych rodzin i uzdrowienie relacji w nich, szczególnie za rodziny, które polecają się naszej modlitwie.

Pomódlmy się, aby Niepokalane Serce Maryi przemieniło serca rosyjskich agresorów w Ukrainie i narodu Rosyjskiego.

Masz pragnienie lub potrzebę, abyśmy się pomodlili razem jako wspólnota w Twojej intencji? Podziękowali za dobro lub westchnęli w trudnej dla Ciebie sprawie? Zgłoś swoją intencję modlitewną do księdza Pawła albo napisz do nas na rrn@diecezja.gda.pl , a umieścimy ją tutaj, abyśmy mogli się wspólnie razem z Tobą pomodlić.

Zapraszamy!