Wkrótce

16 marca:

Diecezjalny dzień skupienia w Gdyni w parafii NMP Królowej Polski, 10.00 – 13.00.

Obowiązki grup:

Gdynia Św. Rodzinykomentarz
Gdynia M.B.Różańcowejczytanie
Żukowo Miłosierdzia psalm
Sopot Gwiazda Morza modlitwa wiernych

5 – 6 kwietnia:

Międzynarodowa pielgrzymka Ruchu do Częstochowy w wigilię Niedzieli Bożego Miłosierdzia

1 maja:

„Dzień w Nazarecie” w Żukowie w parafii Wniebowzięcia NMP. Osobny blok spotkań dla dzieci i dorosłych

W MAJU:

Dzień skupienia w Słupsku w kościele św. Jacka

18 maja:

Wigilia Zesłania Ducha Świętego w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie zakończona Apelem. Msza święta w Bazylice Mariackiej w Gdańsku

21 – 27 sierpnia:

Rekolekcje w Wielu w ośrodku Beaver Tourist. Będziemy zakwaterowani w pawilonach przy jeziorze i w domkach. Kaplica będzie w hangarze przy jeziorze. Tylko takie rozwiązanie jest możliwe we wcześniejszym terminie umożliwiającym obecność nauczycieli, w tym kapłanów. Szczegóły podamy po rekolekcjach w Gietrzwałdzie, gdy podpiszemy umowę.

Kontakt do Lucyny Marchewicz: imarchewicz@outlook.com /tel. 506 224 583