Wkrótce

20 kwietnia:

Dzień skupienia w Słupsku w kościele św. Jacka.

O godz.10.00 zaczniemy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
Dziękujemy grupie Słupskiej za gotowość przyjęcia nas. Liturgiczne posługi weźmie na siebie także grupa słupska, będziemy od nich czerpać pełnymi garściami:)

1 maja:

„Dzień w Nazarecie” w Żukowie w parafii Wniebowzięcia NMP. Osobny blok spotkań dla dzieci i dorosłych

18 maja:

Wigilia Zesłania Ducha Świętego w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie zakończona Apelem. Msza święta w Bazylice Mariackiej w Gdańsku

21 – 27 sierpnia:

Rekolekcje w Wielu w ośrodku Beaver Tourist. Będziemy zakwaterowani w pawilonach przy jeziorze i w domkach. Kaplica będzie w hangarze przy jeziorze. Tylko takie rozwiązanie jest możliwe we wcześniejszym terminie umożliwiającym obecność nauczycieli, w tym kapłanów. Szczegóły podamy po rekolekcjach w Gietrzwałdzie, gdy podpiszemy umowę.

Kontakt do Lucyny Marchewicz: imarchewicz@outlook.com /tel. 506 224 583